NEWS & ARTICLES

Známe vítězku soutěže Souboj nevěst!

V divadle Hybernia se konalo velké finálové klání Souboje nevěst, kde se mezi sebou utkalo deset nastávajících novomanželek. Celý večer se nesl v duchu „Pohádka tisíce a jedné noci“, a právě jednadvacetileté mažoretce z Nového Strašecí se podařilo zasednout na trůn jako pravé princezně.

Vítězskou šestého ročníku soutěže Souboj nevěst se stala Adéla Tarabíková, která na trůn usedla díky hvězdné porotě herci Janu Přeučilovi a jeho manželce Evě Hruškové, zpěvačce Lindě Finkové, moderátorce Anetě Christovové , České Miss 2008 Elišce Bučkové a operní pěvkyně Tereze Mátlové. Adéla se do velkého finále dostala díky divoké kartě hotelu Diplomat, kde získala nejvíce hlasů od návštěvníků.

Soutěž Souboj nevěst je originální česká soutěž, která pomůže vítězné nevěstě si splnit svůj sen o pohádkové svatbě a získat hodnotné dary. Svatební šaty od návrhářky Anny Svobodové, snubní prstýnky, vybavení do domácnosti, cateringové služby, místo na svatbu a v neposlední řadě i luxusní svatební cestu.

Každý ročník soutěže Souboj nevěst má své patronky, které jsou tváří soutěže. Patronkami minulých ročníků byly například známé tváře jako Vlaďka Erbová, Renata Langmannová, Lejla Abasová, Kateřina Průšová, Monika Leová, Tereza Fajksová, Ivana Jirešová a Gabriela Kratochvílová. Letošními patronkami soutěže byla Eliška Bučková a Tereza Mátlová.