NEWS & ARTICLES

PREMIÉROVÁ KOLEKCE PLAVEK SUPERMODELKY ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY MÍŘÍ DO PRAHY!

Poté co modelka oznámila světu skvělou letní zprávu o další exkluzivní spolupráci s MARKS & SPENCER, která následuje po úspěšných kolekcích luxusního spodního a nočního prádla, budou ty nejlepší kousky z její nové řady ROSIE FOR AUTOGRAPH SWIM od poloviny května 2017 v prodeji také v Česku.

I tentokrát se vše nese v elegantním a luxusním stylu. Důraz se neklade na výstřednost, ale na dokonalé a lichotivé střihy. Plavky jsou z kvalitného materiálu s jemnými květinovými vzory v tlumených tónech. Můžeme se těšit na nadčasové plavky. Nositelce plavek dodají sebedůvěru na pláži i u hotelového bazénu.

„Na svou první kolekci plavek a rozšíření řady Rosie for Autograph jsem velmi hrdá. Pracovat na nových nápadech po boku Soozie a jejího návrhářského týmu M&S a používat znalosti získané při navrhování prádla byla opět
neuvěřitelně zajímavá zkušenost ,“ řekla ke vzniku kolekce Rosie.

Soozie Jenkinson k tomu dodala: „Naší vizí při vytváření první kolekce plavek od Rosie bylo spojit elegantní a retro vlivy a přitom docílit toho, aby kolekce neztratila nic na modernosti ani luxusu. Siluety jsou šik , dramatické
a navržené tak, aby plavky v celku i bikiny nositelkám hlavně lichotily."

Do pražských prodejen M&S MELANTRICH a PALLADIUM dorazí 3 druhy bikin, 3 druhy plavek v celku a 2 druhy plážového oblečení v polovině KVĚTNA 2017.