NEWS & ARTICLES

NOVÉ KOLEKCI LA PERLA SPRING/SUMMER 2017 NELZE ODOLAT

Značka La Perla byla vždy synonymem pro ženskost, smyslnost a styl, to vše s nezaměnitelným označením Made in Italy. Modely La Perla jsou u žen velmi oblíbené, protože se hodí pro jakoukoli příležitost. Nová kolekce spodního prádla se chlubí několika modely podprsenek, kalhotek, živůtků, kombinéz a korzetů. Kromě spodního prádla je k mání také kolekce plavek. Kolekce bikin a jednodílných plavek si klade za cíl zvýšit svůdné ženské křivky těch žen, které se starají o svůj styl.

Kolekce pro letošní jaro a léto se nese v duchu osvobození každé ženy od nutnosti trpět pro krásu. Tento styl revoluce začíná doslova u těla a sleduje každý pohyb ženy. Všechny kousky jsou vyrobeny z luxusních strečových materiálů. Rodí se pod rukou těch nejlepších řemeslníků a z hlubokého porozumění značky.

Tvářemi nové kolekce jsou tři modelky. Novou hvězdou kampaně je Kendall Jenner, která svojí krásou dodává každému oděvu nezaměnitelný dotek. Zároveň každému kusu zdůrazní modernost, uvolněnost a eleganci. Isabeli Fontana je tváří značky La Perla podruhé, její latinský půvab přináší do života oděvy, které byly vytvořeny na oslavu křivek, jakožto symbolů ženské identity.

Liu Wen, první čínská modelka, obnovuje svoji roli velvyslankyně stylu La Perla na Dálném východě a odhaluje její intenzivnější a smyslnou stranu.
Steven Klein aktuální kampaň rozdělil do série snímků plných intenzivních barev, které se zaměřují na luxus hedvábí a exkluzivní tkaniny, jež představují duši nejen spodního prádla, ale také nové ready-to-wear kolekce.