NEWS & ARTICLES

Nová kolekce The Ritual of Karma se postará o vaši pokožku vystavenou letním paprskům

Aby slunce zůstalo vaším přítelem a neubližovalo vaší pokožce, představuje značka Rituals novou kolekci letní péče The Ritual of Karma. Produkty kombinují sladké a jemné květinové aroma lotusu s pečující silou organického bílého čaje. Kromě nich obsahuje kosmetika také přírodní antioxidační výtažky z ginkgo biloby a přírodní vitamín E.

Před slunečními paprsky můžete chránit svou kůži pomocí Mléka na opalování ve spreji s 20, 30 a 50 SPF. Mléko kombinuje silnou přírodní ochranu proti UVA a UVB paprskům, ale zároveň podporuje zlatavé opálení. Díky voděodolné textuře je vaše pokožka chráněná i v mořských vlnách. Tyto produkty doplňuje Olej na opalování s SPF 30 a Krém na opalování na obličej s SPF 30 a 50.

Před škodlivým zářením můžete chránit také své vlasy. Ochranný sprej na vlasy obsahuje směs přírodních látek a vitamínu E, které zamezí vyšisování vlasů a dodají jim dlouhotrvající lesk. Vhodné je i jako ochrana vlasů přes fénováním nebo žehlením. Symbolickou tečku v kolekci The Ritual of Karma představuje Hydratační mléko po opalování. Mléko má chladivý účinek s 30 % obsahem čistého aloe vera, koncentrovanou ginkgo bilobou, vitamínem E a bílým čajem. Tyto zklidňující přírodní ingredience zaručují okamžité vstřebání produktu a zanechají pokožku vyživenou, jemnou a pružnou.

Dopřejte si i péči s vitamínem E už ve své koupelně před tím, než půjdete k vodě. Sprchová pěna kombinuje nevtíravou a osvěžující květinovou vůni a přírodní sílu organického bílého čaje. Dokonalé očisty navíc dosáhnete se sprchovým scrubem, který něžně ale důsledně odstraní veškeré nečistoty i odumřelé kožní buňky. Třpytivý tělový krém pak zanechá vaši pokožku hedvábně hladkou a rozzářenou.
Pokud se vám Rituals líbí, navštivte stránky www.rituals.cz nebo některou z poboček v pražských obchodních centrech a nově také v Brně v OC Olympia a v OC Palác Pardubice.