NEWS

VEGANSKÉ LAKY NA NEHTY OD AUSTRALSKÉ ZNAČKY Sienna Byron Bay

Australská značka Sienna Byron Bay se specializuje na laky na nehty a produkty nehtové péče. Pojmenování získala díky nejznámější australské pláži Byron Bay, kde se celý příběh značky odehrává. Filozofií značky je vyrábět produkty nejvyšší kvality s úctou k přírodě a životnímu prostředí.

NOVÉ KOLEKCI LA PERLA SPRING/SUMMER 2017 NELZE ODOLAT

Značka La Perla byla vždy synonymem pro ženskost, smyslnost a styl, to vše s nezaměnitelným označením Made in Italy. Modely La Perla jsou u žen velmi oblíbené, protože se hodí pro jakoukoli příležitost. Nová kolekce spodního prádla se chlubí několika modely podprsenek, kalhotek, živůtků, kombinéz a korzetů.

I Pevonia myslí na muže a přichází na trh s novou řadou

V dnešní době netouží jen ženy vypadat skvěle a svou pleť se začínají starat i muži. Zárukou elegantního a pěstěného vzhledu je pravidelná a důkladná péče o pokožku, která by se i pro muže měla stát každodenní záležitostí. Americká přírodní kosmetika Pevonia Botanica nabízí právě mužům speciálně upravenou řadu pro potřeby pánské pleti.

Svěřte péči o své nohy bylinkám!

Každá žena si přeje mít krásné a pěstěné nohy, a to především v létě, kdy je na naše chodidla nejvíc vidět. Chcete mít upravená chodidla a nevyhazovat přitom peníze za drahé salóny? Spolehněte se, stejně jako Linda Rybová, na přírodu.

Vyzkoušejte tajemství žen z celého světa!

Někde na světě žije žena, jejíž vlasy nebo pokožka jsou stejné jako vaše. Hedvábné jemné vlasy s oslnivým leskem nebo pokožka, která je nádherně hebká a pružná. Nebylo by skvělé, kdyby vám ta žena prozradila svá tajemství krásy? Tato myšlenka byla inspirací i pro novou řadu Dove Nourishing Secrets.

Zatočte s kruhy pod očima

Vzhled pandy bývá často památkou na probdělou noc, nebo špatný životní styl. Ať tedy prožíváte těžké období plné bezesných nocí, nebo jste se vrátila z večírku nad ránem, nezoufejte, máme pro vás spoustu rad, jak nežádoucí otoky pod očima zamaskovat.

Užijte si nákupy v novém butiku Marella

Italská značka Marella pro Vás v květnu otevřela nový butik na adrese Železná 22, Praha 1. Marella je součástí italského holdingu Max Mara Fashion Group a je to značka s vlastními módními kolekcemi, kterými se snaží uspokojit moderní klientelu.

Přihlásit se k odběru Dokonalost Sama RSS