NEWS

Jedinečnou letní manikúru s wellness zábalem nabízí studio OliOla Organic Beauty

Pěstěný vzhled rukou je vizitkou nejen žen, ale i mužů. Dobře upravené nehty přitahují pozornost a umocňují dojem, jakým působíme na své okolí. Spa studio OliOla Organic Beauty nabízí jedinečnou manikúru s wellness zábalem, která se kromě perfektního vzhledu postará i o to, aby vaše ruce byly opečovávané prvotřídními přírodními produkty.

Steakové a humrové pátky v Midtown Grill

V restauraci Midtown Grill v hotelu Marriott Prague v Celnici se proměnil koncept oblíbených pátečních gourmet večerů. Ve stylu servírovaného brunche se živou hudbou si můžete nově vychutnat „Steakové a
humrové pátky“.

Lush doporučeje naháče na cesty!

Chystáte se dovolenou k moři nebo jen s batůžkem do přírody? Kosmetické produkty nám zaberou hodně místa a ještě je musíme dobře zabalit, aby se nám cestou nevylily do zavazadla. LUSH přišel s převratnou novinkou, a to výrobků v tuhé formě.

Zaleťte si do portugalských hotelů Martinhal

Většina cestovatelů, kteří míří do Portugalska, hlavně do lokality Faro jsou rodiny s dětmi či páry, které hledají zajímavou a neotřelou dovolenou u moře, respektive u oceánu. Portugalsko a zejména jižní oblast Algarve je oblíbené i u golfistů, kterých sem přijíždí každý rok více.

Dior uvádí novou podzimní kolekci líčení s názvem METALLICS

Letošní podzim bude příběhem kontrastů a alchymie protichůdných efektů...Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, zahalí toto roční období do opulentních barev a bohatých textur. Nová podzimní paleta je plná vibrujících metalických, tlumených matných odstínů a elektrizovaná třpytem kovu.

Konec dlouhým sukním, je tu Dermacol tělový make-up, který sjednotí tón pleti!

Netroufáte si odhalit nohy a stále nosíte dlouhé sukně nebo dokonce kalhoty, i když je venku 30°C. Potřebnou dávku odvahy vám dodá Dermacol Perfect Body Make-up. Nezáleží na tom, zda vám vadí pouze světlý odstín pokožky, která se ještě nestihla opálit, nebo se trápíte kvůli prosvítajícím žilkám, drobným modřinkám a celulitidě.

Manolo Blahnik – boty jako Lady Di

Jméno Manolo Blahnika, španělského módního návrháře s českými kořeny, je dnes známé prakticky po celém světě. Jeho boty nazouvali nebo nazouvají takové osobnosti jako princezna Diana, Madonna, Victoria Beckham nebo třeba Sarah Jessica Parker. Do světa módy jej přivedla matka, předurčena mu však byla kariéra diplomata.

K dodržení pitného režimu dětí vám pomohou Žížaláci

S letním počasím přicházejí i horké sluneční paprsky, které nás umí i potrápit. Horké letní dny nejsou ideální pro naše děti a jejich pitný režim. Velmi rychle u nich totiž dochází k dehydrataci. Společnost SodaStream myslí na děti a přichází na trh s limitovanou edicí v zajímavé dárkové edici Žížaláci, po které zatouží nejedno dítě.

Navštivte Dermacol stánek na festivalu Colours of Ostrava!

Chystáte se festival Colours of Ostrava nebo tam již jste? Nezapomeňte navštívit růžovou Dermacol Beauty zone. Vizážistky si pro Vás připravily několik triků k získání pravého festivalového looku nebo si zde můžete prostě jenom odpočinout.

Přihlásit se k odběru Dokonalost Sama RSS